המלצות

לימור,
…התבוננות עצמית מאפשרת לך בחירה ושינוי דפוסים בעבודתך כמטפלת בצוות… כמטפלת בתנועה בולט הקישור רב הרבדים שאת יוצרת בין גוף לנפש בדרכך הייחודית. את משלבת את האישי, התיאורטי, הקליני, החווייתי, המושגי, בהתייחס לתנועה גופנית, רגשית, נפשית. את מתייחסת למשמעות המבט וחשיבותו עבורך, וכך שוב, חושפת תפיסה של תנועה כאוצרת משמעות בתוך קשר, בתוך מערכת יחסים. ניכרת בעבודה לאורכה ההישענות וההבנה העמוקה של שפת התנועה האותנטית, כפי שהיטבת לכתוב.”

שרון טוקר
מטפלת בתנועה (MA) מדריכה


 

“לימור, עבודה מצוינת, הכתובה בתבונה ורגישות רבים, החומר הטיפולי מובא ברגישות רבה, שימוש יפה מאוד בחומר תיאורטי, ממקורות רבים ומגוונים, המעמיק ומרחיב את החשיבה אודות החומר הטיפולי ואף מעבר לו.”
ד”ר רונן קבלסקי
26.3.17


“לימור,
הישענותך על היצירתיות על כל גווניה וצורותיה, באמצעים טיפוליים מרכזיים, מלווה בהתבוננות אינטרוספקטיבית מעמיקה, בזיהוי שינויים והתפתחויות שחלו במטופל, במהלך התהליך הטיפולי, וביטוים הן בקשר איתך והן ביחסיו עם מטופלים נוספים בקבוצה.
הקישור של התנסותך הקלינית למושגי יסוד בפסיכותרפיה, לגישות פסיכודינמיות, ולתיאוריות בטיפול בתנועה בכלל, ובילדים בסטפקטרופ האוטיסטי בפרט, ניחן ובולט. בסגנון הכתיבה המשלב פתיחות, פשטות, אנושיות, עם בהירות, עומק ודיוק מחשבתי.”

אתי לומס MA
תרפיסטית בתנועה ומנחה
גן תקשורת רמת-חן


3.6.19

“מכתב המלצה
לימור סיימה שנתה השנייה אצלנו בבית הספר בטב”ע, אין ספק כי ניתנה לנו הזדמנו לחוות מטפלת ייחודית, מחוברת לעצמה וליצירתיות שבה, אשר בשנתיים עשתה כברת דרך עם מטופליה.
הרגישות, הבלתי אמצעיות שבה, הכנות וההכלה, אפשרו לה להגיע לליבם של המטופלים וגם אל צוות בית הספר.
יכולותיה לעבוד בשיתוף פעולה, וגם לבד, בקבוצות וגם באופן פרטני מראים על היכולות המגוונות שבה, ועל האפשרות להתגמש ולנוע כל הזמן.
המעורבות הרבה שגילתה יחד עם המוטיבציה הגבוהה לשינוי, קידמה את מטופליה אל עבר מטרותיהם ויצרה עבורם בסיס בטוח לצמיחה והתפתחות.
אני סמוכה ובטוחה לכתוב שלימור מטפלת בכל רמ”ח אבריה, בין אם מלימודים, ניסיון חיים או אישיות ייחודית וכי כל אשר יקבלה כמטפלת – יזכה”

ליאב קלר ניימן
עובדת סוציאלית ומטפלת באמצעות תנועה
בדרך אל- בית ספר בטב”ע (בדרך טבעית בלמידה עצמאית)
בית ספר לחינוך מיוחד ולקויי למידה מורכבים
נייד- 054-999-9556


“לימור יקרה
נראה שאת עושה עבודה מקסימה ועדינה עם יהל (שם בדוי) יישר כוח.”

נילי גפן
מטפלת מוסמכת בפסיכודרמה ומרצה ל- CBT


גוני שטמר
יועצת בית הספר בטבע
050-759-0784


אביטל סובל רויף- מנהלת בית ספר בטב”ע-
050-997-9985